2. zápas čtvrtfinále HC Hořepník - HC Zbilidy - 2:8

21.02.2015 20:00

Góly HC Zbilidy: Trávník ml. 4 (Dolejší F. 2, Čurilla, Hejduk), Hejduk 3 (Dolejší F. 2, Pařízek), Dolejší F. (Hejduk);

Sestava: B: Tesař, U: Hejduk - Trávník ml. - Dolejší F., Andres V. - Andres P. - Koudelka (Dolejší D.), O: Navrkal - Tůma, Čurilla - Halák, Jurek - Pařízek;

Komentář 2: Na tento zápas jsme přijeli snad s nejsilnější sestavou za celou sezónu. Sice jsme měli náskok dvou gólů z 1. zápasu, ale toto manko mohl soupeř lehce smazat, proto jsme nechtěli nechat nic náhodě. Začali jsme zápas velmi aktivně, na což neměl soupeř odpověď. Naši útočníci aktivně napadali soupeřovu obranu, z čeho vznikaly soupeřovy chyby při rozehrávkách a my jsme dostali pár šancí ke skórování. Postupně jsme se během dvou třetin dostali na skóre 6:0. Soupeř začal být ze stavu značně frustrovaný a občas se na ledu objevily ne zrovna férové zákroky, které ovšem rozhodčí povětšinou neviděli nebo "nechtěli" vidět. Zato nám pískali o dost přísněji. Do poslední třetiny jsme vstoupili dvěma chybami v naší obranné třetině a dali jsme soupeři možnost náš náskok snížit. Naštěstí jsme se z toho brzy oklepali a dotáhli jsme čtvrtfinále k postupu do semifinále.;

Komentář 1: Do druhého zápasu čtvrtfinále máme dobrou výchozí pozici, tak ji využijme a postupme do semifinále. Jedeeeem.