1. zápas semifinále G-STARS - HC Zbilidy - 7:8

26.02.2015 20:15

Góly HC Zbilidy: Trávník ml. 4 (Dolejší D. 3, Čurilla), Dolejší D. (Hejduk), Koudelka (Dolejší D.), Andres P. (Koudelka), Kašík (Koudelka);

Sestava: B: Tesař, U: Hejduk - Trávník ml. - Dolejší D., Andres V. - Andres P. - Koudelka (Kašík), O: Navrkal - Tůma, Čurilla - Halák, Jurek - Pařízek;

Komentář 2: Jak se dalo předpokládat, soupeř na nás vyrukoval s tím nejlepším, co má k dispozici. Hlavně první útok byl velice nebezpečný a také zařídil téměř všechny góly soupeře. Od začátku zápasu byla hra nahoru dolu s hodně osobními souboji. Byli jsme o trochu lepším týmem, avšak soupeř častěji skóroval. Také jsme mu dávali příležitosti v přesilovkách, do kterých jsme se dostávali našimi zbytečnými fauly. Do poloviny zápasu stále vedl o gól či dva, ale v druhé půli se nám podařilo skóre otočit na 7:5. Tento výsledek jsme vcelku dlouho drželi, ale soupeř dvěma slepenými góly dokázal srovnat krok. Nakonec, snad v předposlední minutě, jsme výhru urvali pro sebe díky kapitánově přihrávce před bránu, která se soupeři odrazila od brusle a skončila v brance. Do odvety máme lepší výchozí pozici, ale náskok jednoho gólu s tímto soupeřem zase tak moc neznamená.

Komentář 1: Tohoto soupeře jsme v loňské sezóně právě v semifinále porazili a zavřeli jsme mu tak cestu k titulu. Lze tedy očekávat, že nám vyřazení budou chtít náležitě oplatit. My se ale jen tak něčeho nezalekneme. Bude to s námi tuhý boj.