1. zápas čtvrtfinále HC Zbilidy - HC Hořepník - 5:3

14.02.2015 09:15

Góly HC Zbilidy: Dolejší F. 2 (Hejduk 2), Hejduk 2 (Dolejší F., Trávník ml.), Čurilla (Dolejší F.);

Sestava: B: Tesař, U: Hejduk - Trávník ml. - Dolejší F., Andres V. - Andres P. - Dolejší D., O: Halák - Tůma, Jurek - Čurilla;

Komentář 2: Jak se dalo předpokládat, tak ani jeden tým nechtěl první zápas play-off jakkoliv podcenit, a tak přijeli s co nejlepší sestavou. No, pár kvalitních hráčů ještě máme k dispozici, ale ti bohužel nemohli dorazit. Zápas byl hned od úvodu napínavý a s nábojem, který k play-off patří. První třetina se nám povedla na výbornou a vytvořili jsme si náskok 3:0. Od druhé třetiny soupeř zabral a začal se herně zvedat. Ve třetí třetině dokonce stáhl mančaft jenom na dvě lajny a bylo to hned poznat. Dokázal srovnat skóre na 3:3 a drama bylo na světě. Naštěstí se nám podařilo vsítit ještě dvě branky a tak půjdeme do odvetného zápasu s dvoubrankovým náskokem.;

Komentář 1: Někteří zlí jazykové v jednu chvíli tvrdili, že se do play-off nedostaneme. Ale jsme tady. Tak jim ukažme, že chceme jít ještě výše.